بسم الله الرحمن الرحیم 

22 تیر, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار
×

هشدار

JFolder: :فایلها: مسیر یک پوشه نیست. مسیر: /home/iauyazd/public_html/media/jw_sigpro/users/0000000854/556

×

توجه

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/jw_sigpro/users/0000000854/556

کسب ۳ عنوان برتر توسط دانش‌آموخته مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی یزد مطلب ویژه

{gallery}/media/jw_sigpro/users/0000000854/556{/gallery}
در جشنواره پایان‌نامه‌های برتر و جایزه پروفسور حسابی؛

دانش‌آموخته مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی یزد موفق به کسب ۳ عنوان برتر شد.

دانش‌آموخته دکتری تخصصی زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران و جایزه ویژه پروفسور حسابی موفق به کسب ۳ رتبه برتر شد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، از واحد یزد ، دکتر محمد علی دهقان تفتی رییس دانشکده علوم انسانی داتشگاه آزاد اسلامی یزد اظهارکرد، آقای غلامرضا هاتفی اردکانی دانش‌آموخته دکتری تخصصی زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد توانست با شرکت در جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران و جایزه ویژه پروفسور حسابی در دوره سوم (خرداد۱۳۹۹) و با ارائه رساله دوره دکتری خود با عنوان «نقد صورتگرایانه غزلیات کلیم کاشانی» به دبیرخانه آن جشنواره، مستقر در تهران و با توجه به رأی و تأیید کمیته داوران جشنواره، این رساله دکتری به‌عنوان پایان‌نامه برتر، برگزیده نهایی شد.

وی افزود ، نظر به توانایی‌های علمی در زمینه‌های پژوهشی و آکادمیک و دستاورد علمی رساله دانش‌آموخته دکتری تخصصی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد، هاتفی به‌عنوان دانشجوی برتر این جشنواره نیز برگزیده شد.

دکتر دهقان تفتی در ادامه خاطرنشان کرد، کیفیت علمی رساله دکتری دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و تحقیقات و پژوهش‌های انجام شده باعث شد که شورای مدیریت و برنامه‌ریزی جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران، هاتفی را به‌عنوان پژوهشگر برتر این جشنواره هم انتخاب و معرفی کند.

گفتنی است دکتر غلامرضا هاتفی اردکانی این موفقیت‌های علمی و پژوهشی را مرهون پشتیبانی‌ها و تشویق‌های علمی استادانش دانسته که همواره در طول مدت تحصیل در دوره دکتری تخصصی از راهنمایی‌ها و ارشادهای علمی آنان بهره برده است.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در یکشنبه, 18 خرداد 1399 11:37
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.