بسم الله الرحمن الرحیم 

25 تیر, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

در حاشیه بازدید مسئولان از پشت صحنه مطرح شد؛ کشف استعداد نهفته خانواده‌های یزدی در مسابقه «کوچه‌های آشتی‌کنون» مطلب ویژه

در حاشیه بازدید مسئولان استانی از پشت صحنه برنامه تلویزیونی مطرح شد؛

کشف استعدادهای نهفته خانواده‌های یزدی در مسابقه بانشاط «کوچه‌های آشتی‌کنون»

ضبط و تولید مسابقه جذاب«کوچه‌های آشتی‌کنون» با هدف کشف و شناسایی خلاقیت و استعدادهای نهفته خانواده‌های بانشاط یزدی در محل دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد مراحل پایانی خود را می‌گذراند.

 

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد، دکتر احمد پهلوانیان مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد به همراه مهندس سیدمحمد رستگاری فرماندار یزد و خانم دکتر معصومه طباطبایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و واحد یزد ،از پشت‌صحنه برنامه مسابقه «کوچه‌های آشتی‌کنون» به تهیه‌کنندگی عبدالنبی تحویلداران در محل دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بازدید کردند.

دکتر معصومه طباطبایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و واحد یزد در این بازدید بر ضرورت مشارکت و همکاری این دانشگاه در تولید برنامه‌های صداوسیما مرکز یزد تأکید واستقبال کرد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد نیز بیان کرد: «خانواده‌ها باید در کنار یکدیگر مشکلات و دغدغه‌های روزمره را کمتر کنند و برای دستیابی به این مهم، نیاز به همدلی و تعامل با سازمان‌های مختلف و حمایت‌های خاص نهادها و سازمان‌ها داریم.»

دکتر احمد پهلوانیان افزود: مسابقه «کوچه‌های آشتی‌کنون» اگرچه طرح صداوسیما و همکاران سازمان بود؛ اما شهرداری، شورای اسلامی شهر و فرمانداری یزد با همدلی و همکاری از آن حمایت کردند.

عوامل اصلی تولید مسابقه با نشاط و جذاب «کوچه‌های آشتی‌کنون»

مهندس سیدمحمد رستگاری فرماندار یزد نیز متذکر شد: مسابقه «کوچه‌های آشتی‌کنون» فرصتی است تا مخاطبان با بافت تاریخی و قدیمی یزد آشنا شوند.

تهیه‌کننده مسابقه تلویزیونی خانوادگی «کوچه‌های آشتی‌کنون» نیز در توضیح این مسابقه شاد خانوادگی بیان کرد: «این مسابقه تلویزیونی در ۲۱ برنامه و با حضور ۱۸ گروه شرکت‌کننده  که قبلا بصورت قرعه کشی انتخاب شده اند برگزار شود»

عبدالنبی تحویلداران بیان کرد: «کوچه‌های آشتی‌کنون» به مدت هشت روز در سالن دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی یزد در حال تهیه و مراحل ضبط پایانی است و مقرر شده به‌جای برنامه شبانه از شبکه مرکز استان یزد پخش شود.

وی با بیان اینکه مسابقه تلویزیونی خانوادگی «کوچه‌های آشتی‌کنون» از ۱۷ خرداد هر شب ساعت ۲۱:۳۰ پخش می‌شود، توضیح داد: «این مسابقه شامل بخش‌های یزدشناسی، علمی و عملی و کشف خلاقیت و استعدادهای نهفته در خانواده‌های یزدی است.»

به گزارش آنا، تولید مسابقه شاد «کوچه‌های آشتی‌کنون» خرداد ماه سال جاری در سالن دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی یزد در حال تهیه و مراحل پایانی خود را سپری می کند .

عوامل اصلی تولید این مسابقه عبارتند از؛ سعید شهریار نویسنده، عبدالنبی تحویلداران تهیه‌کننده و طراح برنامه، ابوالقاسم ابوترابی زارچی و مهدی کارگر شورکی کارگردانان، علی دهقانپور مجری برنامه، علیرضا دهقان مدیر تصویربرداری، سروش تحویلداران مدیر تولید، طاهر پیشوایی مدیر صدابرداری و مصطفی ملاحسینی تدوینگر.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در شنبه, 10 خرداد 1399 12:53
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.